طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت
امروز : چهارشنبه ۱۴۰۳/۰۴/۲۷

عمومی

درباره مرکز آرامش

مرکز مشاوره و ارایه خدمات مامايی آرامش طبق ضوابط و مقررات وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشكي جهت انجام خدمات مامايي در سطوح مختلف بهداشتی دائر گردیده است و آماده ارائه خدمات مراقبتی و بهداشتی به بانوان محترم می باشد.

موسسين :
تعدادی از کارشناسان با سابقه مامايی و از اعضای انجمن علمی مامايی ايران موسسين اين مرکز می باشند که ساليان زياد در امور مختلف درمانی و آموزشی فعاليت داشته و نيز به عنوان مربی رسمی ورزشهای دوران بارداری, کلاسهای مختلف آموزش مامايی در بيمارستانها و مراکز درمانی و ساير موسسات برگزار کرده اند. همجنين اين مرکز از همکاری پزشکان و کارشناسان مجرب و باسابقه ديگر نيز در بخش‌های مختلف بهره می برد.

خدمات ارائه شده در مرکز:

1 - مشاوره (بلوغ، قبل از ازدواج،قبل از بارداری، زناشوئی و...)

2- دوره‌های آمادگی برای زایمان کم‌درد (تغذیه مادر باردار، ورزش دوران بارداری، بیوفیدبک و..)

3- مشاوره تغذیه مادر و کودک ، پایش نوزاد، مشاوره رشد و تکامل نوزاد

4 - واکسیناسیون ، تنظیم خانواده

5 - ماساژ نوزاد و ورزش مادر ونوزاد به منظور سلامت و تناسب اندام

6 - آموزش ریلکسیشن و یوگا (به منظور کاهش استرس، افزایش تمرکز و تقویت جسمی)

7 - مشاوره یائسگی(تغذیه، عوارض یائسگی و تمرینات ورزشی تقویت عضلات لگن پ‍یشگیری از مشکلات ادراری)

8 - مشاوره و آموزش سبک زندگی برای هر گروه سنی خانواده

9 - خدمات مامایی در منزل

10 - پاپ اسمیر

11 - کارگاه‌های آموزشی بهداشت فردی (مراقبت‌های بهداشتی، پوست و مو، تغذیه و ورزش)

12- مشاوره‌های روانشناسی با بهره‌گیری از مشاورین مجرب و با سابقه روانشناس

نشانی: تهران - میدان رسالت- خیابان هنگام- بالاتر از فرجام- پلاک ۱۹۷- طبقه دوم- واحد ۵


تلفن‌های تماس:

۷۷۱۸۵۰۱۴ -
۷۷۱۸۵۰۷۷
-
۰۹۰۳۵۱۸۴۳۸۱

77185014 - 77185077

تعیین وقت همه روزه : صبح ها: ۹ الی ۱۳ بعدازظهر: ۱۵ الی ۲۰

-


شماره مشاوره تلفنی: 9099071652
تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

تبلیغات متنی

طبیعت فعال کودک در برابر طبیعت منفعل او

بعضی از نطریه پردازان کودک را در کسب تجربه منفعل و بعضی دیگر کودک را در سازماندهی و به عبارت دیگر در خلق جهان خود فعال می‌دانند. دانشمندی که کودکان را منفعل می‌داند منظورش این نیست که واکنش نشان نمی‌دهند، بلکه معتقد است که آن‌ها با آمادگی برای جدب آنچه محیط فراهم می‌آورد پابه جهان نی‌گدارند. طبق این نظر، کودکان از طریق محرک بیرون شکل می‌گیرند و از طریق نیازهای درونی‌ای که چندان بر آن مسلط نیستند هدایت می‌شوند. نظریه پردازان و مربیانی که کودک را اساسا منفعل می‌دانند غالبت بر روش‌های آموزشی مستقیم و به دقت سازمان یافته تاکید می‌کنند. برای مثال، بعضی از روشهای آموزش پیانو به کودکان شامل یک سلسله مراحل مشخص، آکوردها و آهنگهایی است که باید به ترتیب مقرر آموخته شوند. کودک باید هر مرحله را کامل بیاموزد تا بتواند به مرحله بعدی برود.

برعکس مربی‌ای که معتقد است که کودکان فعال‌اند فرض را بر این می‌گذارد که آ> ها هنگامی که مواد آزمونهای آموزشی خود را مطالعه و انتخاب می‌کنند آن‌ها را بهتر یاد می‌گیرند. چنین مربی‌ای هنگام آموزش پیانو احتمالا کودک را تشویق می‌کند تا آهنگ‌هایی بسازد یا از میان تمرین‌های مختلف یکی را انتخاب کند. فرض بر این است که گرایش به کنجکاوی، کاوش در محیط اطراف و سازماندهد تجارب حاصل از آن در چارچوب ذهنی جزء خصوصیات ذاتی نوع انسان است. بر اساس این دیدگاه، تلاش‌هایی که در جهت برنامه‌ریزی کردن یادگیری، آن هم به صورت محدود می‌شود به احتمال زیاد با شکست مواجه می‌شود، زیرا این گونه برنامه‌ها پاسخگوی علایق کودک نیست. برعکس، موقعیت نسبتا غیر سازمان یافته‌ای که ایجاد انگیزش کند یا فرصت کاوشگری را فراهم کند مطلوبتر است بدین ترتیب، آنچه که کودک انجام می‌دهد یا می‌آموزد عمدتا بستگی دارد به علائقی که از درون او تراوش می‌کند و نیز میزان درکش.

مطالب مرتبط

  • مطلب مرتبطی پیدا نشد.

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب