طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت
امروز : چهارشنبه ۱۴۰۳/۰۴/۲۷

عمومی

درباره مرکز آرامش

مرکز مشاوره و ارایه خدمات مامايی آرامش طبق ضوابط و مقررات وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشكي جهت انجام خدمات مامايي در سطوح مختلف بهداشتی دائر گردیده است و آماده ارائه خدمات مراقبتی و بهداشتی به بانوان محترم می باشد.

موسسين :
تعدادی از کارشناسان با سابقه مامايی و از اعضای انجمن علمی مامايی ايران موسسين اين مرکز می باشند که ساليان زياد در امور مختلف درمانی و آموزشی فعاليت داشته و نيز به عنوان مربی رسمی ورزشهای دوران بارداری, کلاسهای مختلف آموزش مامايی در بيمارستانها و مراکز درمانی و ساير موسسات برگزار کرده اند. همجنين اين مرکز از همکاری پزشکان و کارشناسان مجرب و باسابقه ديگر نيز در بخش‌های مختلف بهره می برد.

خدمات ارائه شده در مرکز:

1 - مشاوره (بلوغ، قبل از ازدواج،قبل از بارداری، زناشوئی و...)

2- دوره‌های آمادگی برای زایمان کم‌درد (تغذیه مادر باردار، ورزش دوران بارداری، بیوفیدبک و..)

3- مشاوره تغذیه مادر و کودک ، پایش نوزاد، مشاوره رشد و تکامل نوزاد

4 - واکسیناسیون ، تنظیم خانواده

5 - ماساژ نوزاد و ورزش مادر ونوزاد به منظور سلامت و تناسب اندام

6 - آموزش ریلکسیشن و یوگا (به منظور کاهش استرس، افزایش تمرکز و تقویت جسمی)

7 - مشاوره یائسگی(تغذیه، عوارض یائسگی و تمرینات ورزشی تقویت عضلات لگن پ‍یشگیری از مشکلات ادراری)

8 - مشاوره و آموزش سبک زندگی برای هر گروه سنی خانواده

9 - خدمات مامایی در منزل

10 - پاپ اسمیر

11 - کارگاه‌های آموزشی بهداشت فردی (مراقبت‌های بهداشتی، پوست و مو، تغذیه و ورزش)

12- مشاوره‌های روانشناسی با بهره‌گیری از مشاورین مجرب و با سابقه روانشناس

نشانی: تهران - میدان رسالت- خیابان هنگام- بالاتر از فرجام- پلاک ۱۹۷- طبقه دوم- واحد ۵


تلفن‌های تماس:

۷۷۱۸۵۰۱۴ -
۷۷۱۸۵۰۷۷
-
۰۹۰۳۵۱۸۴۳۸۱

77185014 - 77185077

تعیین وقت همه روزه : صبح ها: ۹ الی ۱۳ بعدازظهر: ۱۵ الی ۲۰

-


شماره مشاوره تلفنی: 9099071652
تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

تبلیغات متنی

برایتونیک ورزشی برای کم توان‌ها

برایتونیک ورزشی بر مبنای خط بریل اما برای همه است  این ورزش ایرانی است  که  توسط خانم یاسمن مؤیدی به ثبت رسیده است . 
مبنای کار ورزش”برایتونیک” (ورزشی برای تو نیک انسان) خط بریل است و  مبنای کار برایتونیک یا ورزش الفبا فقط حروف کدگذاری شدۀ خط نابینایی است ولی این به این معنی نیست که فقط افراد نابینا می‌توانند این را انجام دهند ، بلکه همه می‌توانند این ورزش را انجام دهند، که فقط الهام برای ابداع این ورزش خط نابینایی بوده است. در خط نابینایی هر حرفی در شش نقطه قرار می‌گیرد و بنا به برجسته شدن این نقاط یک حرف الفبا نشان داده می‌شود.»
باید افزود :جای اینکه ما مثل یک نابینا این حروف یا لغات برجسته را دست بزنیم ، مجسم می‌کنیم که این نقاط برجسته در فضا یا در مقابل ما یا در زمین قرار دارند و حرکات ورزشی را بر روی این نقاط انجام می‌دهیم.»
برایتونیک تنها یک ورزش نیست، مجموعه‌ای از فعالیت‌های ورزشی، اجتماعی و آموزشی است که ضمن انجام آنها زبان آموزی نیز اتفاق می‌افتد. در برایتونیک خارجی‌ها با زبان ایرانی و ایرانی ها با زبان فرانسوی آشنا می‌شوند. همچنین هدف ما در این رشته مبارزه با ناامیدی، افسردگی و آلزایمر است. این روش بهترین کمک به کودکان برای داشتن اوقاتی شاد و کمک به سالمندان برای دوری از مشکلات ناشی از کهولت سن است. در برایتونیک هر کسی بنا بر خواسته و توان خود می‌تواند رشته ای را که مدنظر دارد دنبال کند. رشته‌های ورزشی چون ایروبیک، ورزش‌های هوازی، قدرتی، انعطاف پذیری و رزمی – دفاعی همه از انواع رشته‌هایی هستند که در برایتونیک می‌توان به آنها رسید.
روش برایتونیک؛ یعنی روشی که با شما حرف می‌زند و شما می‌توانید کلمات ، جمله‌ها و پیامها را ورزش کنید؛ البته می‌توان هم با حروف ورزش کرد هم با کد شماره‌ای این حروف و هم با تجسم خودتان، ولی منبع الهام همۀ این روش‌ها همان شش نقطۀ خط نابینایی است و از همه مهمتر این است که برایتونیک را هر کسی بنا بر سلیقۀ خودش می‌تواند انجام دهد.»
ما در برایتونیک می‌توانیم شاهنامه را ورزش کنیم ، می‌توانیم کلمات را ورزش کنیم و پیامهای مختلف را بدهیم. یک کودک خردسال می‌تواند با برایتونیک آموزش زبان فارسی ، فرانسه و انگلیسی را کار و یک فرد سالمند با برایتونیک آلزایمر خودش را درمان کند.» 
متاسفانه  برایتونیک به دلیل بی مهری های مسئولین برای اولین بار در فرانسه در سال 1387 به ثبت جهانی رسید و این ورزش ایرانی  پس از  یک سال در ایران به ثبت رسید .

می‌توان از برایتونیک به عنوان مکملی در کنار درمان استفاده نمود و برای بسیاری از افرادی که شروع به ورزش برای آنان مشکل است توصیه می‌شود.

مرکز آرامش در کنار بسیاری از خدمات ارائه شده این ورزش را برای بهبود سلامت همه افراد توصیه می‌نماید.

برای اطلاعات بیش‌تر با مرکز تماس بگیرید.

22880429-22855413-09399589920

مطالب مرتبط

  • مطلب مرتبطی پیدا نشد.

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب