طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت
امروز : یکشنبه ۱۴۰۳/۰۳/۲۷

عمومی

درباره مرکز آرامش

مرکز مشاوره و ارایه خدمات مامايی آرامش طبق ضوابط و مقررات وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشكي جهت انجام خدمات مامايي در سطوح مختلف بهداشتی دائر گردیده است و آماده ارائه خدمات مراقبتی و بهداشتی به بانوان محترم می باشد.

موسسين :
تعدادی از کارشناسان با سابقه مامايی و از اعضای انجمن علمی مامايی ايران موسسين اين مرکز می باشند که ساليان زياد در امور مختلف درمانی و آموزشی فعاليت داشته و نيز به عنوان مربی رسمی ورزشهای دوران بارداری, کلاسهای مختلف آموزش مامايی در بيمارستانها و مراکز درمانی و ساير موسسات برگزار کرده اند. همجنين اين مرکز از همکاری پزشکان و کارشناسان مجرب و باسابقه ديگر نيز در بخش‌های مختلف بهره می برد.

خدمات ارائه شده در مرکز:

1 - مشاوره (بلوغ، قبل از ازدواج،قبل از بارداری، زناشوئی و...)

2- دوره‌های آمادگی برای زایمان کم‌درد (تغذیه مادر باردار، ورزش دوران بارداری، بیوفیدبک و..)

3- مشاوره تغذیه مادر و کودک ، پایش نوزاد، مشاوره رشد و تکامل نوزاد

4 - واکسیناسیون ، تنظیم خانواده

5 - ماساژ نوزاد و ورزش مادر ونوزاد به منظور سلامت و تناسب اندام

6 - آموزش ریلکسیشن و یوگا (به منظور کاهش استرس، افزایش تمرکز و تقویت جسمی)

7 - مشاوره یائسگی(تغذیه، عوارض یائسگی و تمرینات ورزشی تقویت عضلات لگن پ‍یشگیری از مشکلات ادراری)

8 - مشاوره و آموزش سبک زندگی برای هر گروه سنی خانواده

9 - خدمات مامایی در منزل

10 - پاپ اسمیر

11 - کارگاه‌های آموزشی بهداشت فردی (مراقبت‌های بهداشتی، پوست و مو، تغذیه و ورزش)

12- مشاوره‌های روانشناسی با بهره‌گیری از مشاورین مجرب و با سابقه روانشناس

نشانی: تهران - میدان رسالت- خیابان هنگام- بالاتر از فرجام- پلاک ۱۹۷- طبقه دوم- واحد ۵


تلفن‌های تماس:

۷۷۱۸۵۰۱۴ -
۷۷۱۸۵۰۷۷
-
۰۹۰۳۵۱۸۴۳۸۱

77185014 - 77185077

تعیین وقت همه روزه : صبح ها: ۹ الی ۱۳ بعدازظهر: ۱۵ الی ۲۰

-


شماره مشاوره تلفنی: 9099071652
تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

تبلیغات متنی

گیاه زنان۰(VITEX)

یکی از شگفتی های عالم گیاهان مربوط به گیاهی با نام فارسی پنج انگشت می باشد که در سالهای اخیر به گیاه زنان شهرت یافته است.

این گیاه دارای ترکیباتی از جمله vitexin و acubin و است که غیر هورمونی بوده ولی دارای خواص هورمونهای زنانه است و به همین دلیل به این نام معروف شده‌است.

بررسی تاریخچه این گیاه نشان می‌دهد که از حدود هشتصد سال پیش تا کنون از میوه‌های این گیاه برای برطرف کردن اختلالات هورمونی زنانه استفاده می‌کردند. همچنین از سه دهه قبل با مطالعات زیادی که بر روی این گیاه انجام شده‌است بیش از ۸۰ کارخانه داروسازی اشکال دارویی مختلفی از این گیاه ارائه نموده‌اند که می‌تواند جایگزین مناسبی برای هورمون ‌هنای شیمیایی باشد.

مقالات زیاد منتشره از داروهای این گیاه به خوبی نشان می‌دهد که محصولات این گیاه رقیب جدی هورمون های شیمیایی بوده، بدون اینکه عوارض جانبی آن‌ها را در بر داشته‌باشد.

موارد مصرف داروهای تهیه شده از این گیاه در عوارض PMS ، رفع عوارض LED ، رفع عوارض یائسگی ، فیبروم، کیست‌های تخمدان و پستان ، کنترل و درمان آکنه و چاقی‌های با منشا هورمونی است.

داروی موجود از این گیاه در ایران به نام ویتاگنوس(VITAGNUS) می باشد که به دو شکل قرص و قطره ارائه شده‌است. از نکات مهم مورد توجه اینکه دارو دیر اثر بوده و ممکن است در ماه اول یا دوم دارای اثرات ضعیف باشد. همچنین دارو در زمان پریود باید مصرف شود و شروع مصرف از هر زمان امکان پذیر است. عوارض غیر جدی دارو که در یک درصد خانم‌ها گزارش شده‌است شامل تهوع، بثورات جلدی و خارش بدن و در دو درصد خانم‌ها سنگین شدن پریود در دو ماه اول است که این عوارض گذرا بوده ولی در صورت ادامه دار شدن باید دارو قطع گردد.

آمار موفقیت درمانی داروهای گیاه زنان نشان می‌دهد در اکثر موارد مشابه و در مواردی بهتر از هورمون‌های شیمیایی است و به خوبی می‌توان آن‌را جایگزین هورمون‌های شیمیایی است و به خوبی می‌توان آن‌را جایگزین هورمون‌های شیمیایی کرد.

مقالات زیادی از منابع معتبر جهان تحت نام VITEX در اینترنت ارائه شده‌استکه نشان دهنده تحولی از داروهای گیاهی در هورمون‌ درمانی است.

مطالب مرتبط

  • مطلب مرتبطی پیدا نشد.

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب