طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت
امروز : شنبه ۱۴۰۳/۰۳/۵

عمومی

درباره مرکز آرامش

مرکز مشاوره و ارایه خدمات مامايی آرامش طبق ضوابط و مقررات وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشكي جهت انجام خدمات مامايي در سطوح مختلف بهداشتی دائر گردیده است و آماده ارائه خدمات مراقبتی و بهداشتی به بانوان محترم می باشد.

موسسين :
تعدادی از کارشناسان با سابقه مامايی و از اعضای انجمن علمی مامايی ايران موسسين اين مرکز می باشند که ساليان زياد در امور مختلف درمانی و آموزشی فعاليت داشته و نيز به عنوان مربی رسمی ورزشهای دوران بارداری, کلاسهای مختلف آموزش مامايی در بيمارستانها و مراکز درمانی و ساير موسسات برگزار کرده اند. همجنين اين مرکز از همکاری پزشکان و کارشناسان مجرب و باسابقه ديگر نيز در بخش‌های مختلف بهره می برد.

خدمات ارائه شده در مرکز:

1 - مشاوره (بلوغ، قبل از ازدواج،قبل از بارداری، زناشوئی و...)

2- دوره‌های آمادگی برای زایمان کم‌درد (تغذیه مادر باردار، ورزش دوران بارداری، بیوفیدبک و..)

3- مشاوره تغذیه مادر و کودک ، پایش نوزاد، مشاوره رشد و تکامل نوزاد

4 - واکسیناسیون ، تنظیم خانواده

5 - ماساژ نوزاد و ورزش مادر ونوزاد به منظور سلامت و تناسب اندام

6 - آموزش ریلکسیشن و یوگا (به منظور کاهش استرس، افزایش تمرکز و تقویت جسمی)

7 - مشاوره یائسگی(تغذیه، عوارض یائسگی و تمرینات ورزشی تقویت عضلات لگن پ‍یشگیری از مشکلات ادراری)

8 - مشاوره و آموزش سبک زندگی برای هر گروه سنی خانواده

9 - خدمات مامایی در منزل

10 - پاپ اسمیر

11 - کارگاه‌های آموزشی بهداشت فردی (مراقبت‌های بهداشتی، پوست و مو، تغذیه و ورزش)

12- مشاوره‌های روانشناسی با بهره‌گیری از مشاورین مجرب و با سابقه روانشناس

نشانی: تهران - میدان رسالت- خیابان هنگام- بالاتر از فرجام- پلاک ۱۹۷- طبقه دوم- واحد ۵


تلفن‌های تماس:

۷۷۱۸۵۰۱۴ -
۷۷۱۸۵۰۷۷
-
۰۹۰۳۵۱۸۴۳۸۱

77185014 - 77185077

تعیین وقت همه روزه : صبح ها: ۹ الی ۱۳ بعدازظهر: ۱۵ الی ۲۰

-


شماره مشاوره تلفنی: 9099071652
تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

تبلیغات متنی

روابط عاشقانه اینترنتی

بسیاری از زوج ها، دوست دخترها، دوست پسرها و نامزدها(زن و مرد) هستند که از طریق اتا قهای گفت و گو (اتاق های چت) با هم ارتباط برقرار می کنند.دسته ها و گروه هایی به صورت آن لاین می باشند که افراد مجرد در زما نهای مشخص به آنها پیام فرستاده و متقابلا پیام دریافت مینمایند و گاهی این ارتباط ساعتها به طول می انجامد و هرگز هم موجب گمراهی آ نها از ارتباط حقیقی(زندگی زناشویی) نمیشود.

اما عده ای نیزحقیقتا گمراه می شوند و هرگز نمی توانند خود را از شبکه ی آشفته اینترنت رهاکنند؛ نمیتوانند معشوقه های جدید کامپیوتری خود را کنار زده و یا آنها را مهار کنند،برعکس آنها را بر روابط زندگی خود ترجیح میدهند.

بسیاری از زنانی که مورد بی مهری شوهرانشان قرار گرفته اند، معتقدند، زمانی که از نزدیک شاهد روابط شوهران خود با معاون جذاب اداره، دوست صمیمی دوره دبیرستان شوهرانشان و یا آن خانم صاحب سبک در آرایشگاه بودند،هرگز باور نمی کردند که سیستم کامپیوتری شخصی آنها نیز تبدیل به رقیبی برای روابط عاشقانه با همسرانشان شده باشد.

در بسیاری از موارد،آن چه رخ می دهد صرفا برقراری رابطه عاشقانه از نوع صوری و مجازی نیست،یعنی طرفین تنها به تبادل نام اکتفا نمیکنند. این افراد ارتباط عاطفی با دوست اینترنتی خودرا عمیق تر کرده وهمین مساله،جایگزین ابراز محبت و احساسات نسبت به همسرانشان در منزل میشود.

هرزه نگاری اینترنتی می تواند منجر به بروز رفتارهای جنسی نامعقول و یا گاهی اعتیاد جنسی شود.

مطالعات متعدد صورت گرفته،حاکی از استفاده روزافزون ازسایتهای اینترنتی مختص به سکس می باشد.در سال  1998دکتر کوپر از طریق معالجه صدها کاربر متصل به طور همزمان،پی برد که 15 درصد از آنان به یکی از پنج سایت اینترنتی برتر در زمینه سکس متصل بودند.مطالع های که به دنبال آن در سال 1999 صورت پذیرفت، نشان داد که 31 درصد از کاربران متصل در یک زمان،به سایتهایی اتصال داشتند که مختص به سکس بوده است.

تازه ترین مطالعه در این زمینه که زیرنظر مؤسسه بازپروری معتادان به سکس لو سآنجلس صورت گرفته است،حاکی از آن است که هر هفته 25 میلیون نفرآمریکایی به سای تهای اینترنتی مختص سکس متصل می شوند و نیز این که،اصولاً 60 درصد از بازدیدکنندگان هرگونه سایت اینترنتی،به دنبال مطالب مربوط به سکس هستند.

شما چنانچه به هر دلیلی احساس می‌کنید در این زمینه نیاز به مشاوره و بهره‌گیری از راهنمایی مشاورین ما دارید می توانید همه روزه با تلفن‌های مرکز تماس حاصل نموده و از اطلاعات مشاورین ما استفاده نمایید.

22860939-22869975-

مشاوره تلفنی:9092301798 پاسخگو حتی در روزهای تعطیل

مطالب مرتبط

  • مطلب مرتبطی پیدا نشد.

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب